Suplování:   Pátek 28.4.2017

datum výpisu: 28.4.2017 (16:27)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

8.A

svt

svt

svt

svt

svt

svt

svt

svt

svt

svt

svt

svt

svt

svt

svt

4.B

svt

svt

svt

svt

svt

svt

svt

svt

svt

svt

svt

svt

svt

svt

svt

4.C

svt

svt

svt

svt

svt

svt

svt

svt

svt

svt

svt

svt

svt

svt

svt

4.D

svt

svt

svt

svt

svt

svt

svt

svt

svt

svt

svt

svt

svt

svt

svt

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Bartošíková Hana (zkou)

   

Ge

                       

Beierová Jiřina (škol)

..

..

Slo

Slo

-

Slo

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Bielka Dalibor (škol)

-

Kry

Kry

-

Ge

....

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Binarová Radomíra (škol)

-

-

Krs

..

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Borunská Hana (zkou)

   

-

                       

Jurčíková Jana (zkou)

   

..

                       

Czechová Eva (nem)

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Fiedler Michael (škol)

-

-

-

-

-

-

-

-

..

..

-

-

-

-

-

Herrmann Rostislav (nem)

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Honová Miroslava (nem)

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Koutná Marie (Dohl)

 

-

St

Ku

-

..

..

-

-

-

-

-

-

-

-

Lipková Jitka (dov)

       

Hro

Wa

Wa

               

Onderková Gabriela (nem)

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Pavelková Alena (škol)

-

..

-

..

Ku

..

Kor

-

-

-

-

-

-

-

-

Pavlíček Petr (zkou)

   

-

                       

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

J3

   

Absc

                       

Změny v rozvrzích učitelů:

Baďurová Zuzana

3.hod

výměna <<

Fy

1.B

(FP)

z 27.4. 5.hod

 

5.hod

odpadá

Fy

4.B

 

svtyden

Bartošíková Hana

1.hod

změna

Ch

7.A

(FP)

 

Bitomská Barbora

1.hod

výměna <<

Ch

5.A (KrI2)

(CHL)

z 5.5. 2.hod

 

6.hod

odpadá

B

8.A

 

svtyden

Borunská Hana

0.hod

odpadá

Zv

4.C

 

svtyden

Jurčíková Jana

3.hod

odpadá

Zv

8.A

 

svtyden

Černínová Danuše

1.hod

změna

M

2.D

(ChP)

 
 

3.hod

odpadá

M

4.D

 

svtyden

Englišová Radomíra

5.hod

odpadá

Nj

4.D (ČeN2)

 

svtyden

Gebauerová Blažena

2.hod

supl. (Bar zkou)

M

3.A

(3.A)

za odpadlou

 

3.hod

výměna >>

M

1.B

 

na 27.4. 5.hod

 

4.hod

supl. (Bie škol)

M

6.A

(6.A)

za odpadlou

Halašková Petra

5.hod

odpadá

Nj

4.D (ČeN1)

 

svtyden

Hronková Šárka

4.hod

supl. (Lip dov)

Aj

1.A (BrA2)

(J5)

za odpadlou

 

5.hod

odpadá

Aj

8.A (VíA1)

 

svtyden

Kavecký Patrik

1.hod

výměna <<

Iv

5.A (KrI1)

(PC1)

z 5.5. 2.hod

Klapková Monika

1.hod

odpadá

M

8.A

 

svtyden

 

5.hod

přesun <<

M

2.A

(2.A)

z 6.hod

 

6.hod

přesun >>

M

2.A

 

na 5.hod

Kolářová Kateřina

2.hod

odpadá

Aj

4.C (MaA2)

 

svtyden

Kotrla Petr

6.hod

supl. (Pav škol)

B

1.D

(U3)

za odpadlou

Koutná Marie

1.- 14. hod Peddohlplac

Krajcarová Simona

2.hod

supl. (Bin škol)

Rj

2.B (BaR2)

(J6)

za odpadlou

Krystová Ivana

1.hod

supl. (Bie škol)

C

2.A (sk2)

(4.D)

přespočetná hod.

 

2.hod

supl. (Bie škol)

C

2.A (sk1)

(4.D)

přespočetná hod.

Kuček Martin

3.hod

supl. (Koa Dohl)

Tv

4.A (Dív)

(VT)

za odpadlou

 

4.hod

spojeno (Pav škol)

Tv

2.D (SKDí)+

(VT)

 
 

4.hod

změna

Tv

2.D (KuDí)

(VT)

 

Maschke Kamil

4.hod

odpadá

Šj

4.C (MaA2)

 

svtyden

 

5.hod

odpadá

Šj

4.C (MaA1)

 

svtyden

Matějková Jana

1.hod

odpadá

Aj

4.D (ČeA1)

 

svtyden

Moravcová Petra

2.hod

odpadá

Aj

4.C (MaA1)

 

svtyden

 

4.hod

odpadá

Aj

4.B (KrA2)

 

svtyden

Puhačová Helena

2.hod

odpadá

Aj

4.D (ČeA2)

 

svtyden

 

4.hod

odpadá

Aj

8.A (VíA2)

 

svtyden

Slovíková Eliška

1.hod

odpadá

C

4.D (ČeA2)

 

svtyden

 

2.hod

supl. (Bei škol)

C

7.A

(U3)

za odpadlou

 

3.hod

supl. (Bei škol)

C

7.A

(U2-Z)

za odpadlou

 

4.hod

odpadá

C

4.C (MaA1)

 

svtyden

 

5.hod

supl. (Bei škol)

C

1.D

(FP)

za odpadlou

Staněk Aleš

0.hod

odpadá

Tv

8.A (Dív)

 

svtyden

 

2.hod

supl. (Koa Dohl)

Z

6.A

(U2-Z)

za odpadlou

Škrabalová Romana

1.hod

odpadá

M

4.C

 

svtyden

Vítek Daniel

0.hod

odpadá

Tv

8.A (Chl)

 

svtyden

 

1.hod

změna

C

4.A

(U1-H)

 
 

4.hod

odpadá

C

8.A (VíA1)

 

svtyden

 

5.hod

odpadá

C

8.A (VíA2)

 

svtyden

Watt Steve

5.hod

spojeno (Lip dov)

AK1

2.D (FCE1)+

(2.C)

 
 

6.hod

spojeno (Lip dov)

AK1

2.D (FCE1)+

(2.C)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

4.hod

Aj

BrA2

(J5)

supluje

Hronková Šárka

(Lip)

2.A

1.hod

C

sk2

(4.D)

supluje

Krystová Ivana

(Bie)

 

2.hod

C

sk1

(4.D)

supluje

Krystová Ivana

(Bie)

 

5.hod

M

 

(2.A)

přesun <<

Klapková Monika

z 6.hod

 

6.hod

M

   

přesun >>

 

na 5.hod

3.A

2.hod

M

 

(3.A)

supluje

Gebauerová Blažena

(Bar)

4.A

1.hod

C

 

(U1-H)

změna

Vítek Daniel

 
 

3.hod

Tv

Dív

(VT)

supluje

Kuček Martin

(Koa)

5.A

1.hod

Iv

KrI1

(PC1)

výměna <<

Kavecký Patrik

z 5.5. (Pá) 2.hod

 

1.hod

Ch

KrI2

(CHL)

výměna <<

Bitomská Barbora

z 5.5. (Pá) 2.hod

1.B

3.hod

Fy

 

(FP)

výměna <<

Baďurová Zuzana

z 27.4. (Čt) 5.hod

1.C

1.hod

Rj

KrRJ

 

odpadá

 

(Pav)

1.D

5.hod

C

 

(FP)

supluje

Slovíková Eliška

(Bei)

 

6.hod

B

 

(U3)

supluje

Kotrla Petr

(Pav)

6.A

2.hod

Z

 

(U2-Z)

supluje

Staněk Aleš

(Koa)

 

4.hod

M

 

(6.A)

supluje

Gebauerová Blažena

(Bie)

 

5.hod

AK1

FCE1

(2.C)

spojí

Watt Steve

(Lip)

 

5.hod

BS1

BS11

 

odpadá

 

(Koa)

 

6.hod

AK1

FCE1

(2.C)

spojí

Watt Steve

(Lip)

 

6.hod

BS1

BS11

 

odpadá

 

(Koa)

 

8.hod

NJDI

JDI

 

odpadá

 

(Fie)

 

9.hod

NJDI

JDI

 

odpadá

 

(Fie)

2.B

2.hod

Rj

BaR2

(J6)

supluje

Krajcarová Simona

(Bin)

 

5.hod

AK1

FCE1

(2.C)

spojí

Watt Steve

(Lip)

 

5.hod

BS1

BS11

 

odpadá

 

(Koa)

 

6.hod

AK1

FCE1

(2.C)

spojí

Watt Steve

(Lip)

 

6.hod

BS1

BS11

 

odpadá

 

(Koa)

2.C

4.hod

Tv

SKDí

(VT)

spojí

Kuček Martin

(Pav)

 

5.hod

AK1

FCE1

(2.C)

spojí

Watt Steve

(Lip)

 

5.hod

BS1

BS11

 

odpadá

 

(Koa)

 

6.hod

AK1

FCE1

(2.C)

spojí

Watt Steve

(Lip)

 

6.hod

BS1

BS11

 

odpadá

 

(Koa)

2.D

1.hod

M

 

(ChP)

změna

Černínová Danuše

 
 

4.hod

Tv

SKDí

(VT)

spojí

Kuček Martin

(Pav)

 

4.hod

Tv

KuDí

(VT)

změna

Kuček Martin

 
 

5.hod

AK1

FCE1

(2.C)

spojí

Watt Steve

(Lip)

 

5.hod

BS1

BS11

 

odpadá

 

(Koa)

 

6.hod

AK1

FCE1

(2.C)

spojí

Watt Steve

(Lip)

 

6.hod

BS1

BS11

 

odpadá

 

(Koa)

7.A

1.hod

Ch

 

(FP)

změna

Bartošíková Hana

 
 

2.hod

C

 

(U3)

supluje

Slovíková Eliška

(Bei)

 

3.hod

C

 

(U2-Z)

supluje

Slovíková Eliška

(Bei)

 

8.hod

NJDI

JDI

 

odpadá

 

(Fie)

 

9.hod

NJDI

JDI

 

odpadá

 

(Fie)

1. Svatý týden 4. ročníky a 8.A
2. Geologické kladívko, VŠB Ostrava, 9 žáků, Koa
3. Fyzikální olympiáda - krajské kolo, kat. E, Ostrava
4. Porada odborů, Ostrava KÚ, Bin, Pav
5. Fie konference německých učitelů NJ, Olomouc

 

 

Suplování:   Pondělí 1.5.2017

datum výpisu: 28.4.2017 (16:27)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Herrmann Rostislav (nem)

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Honová Miroslava (nem)

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Onderková Gabriela (nem)

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Svátek práce

 

 

Suplování:   Úterý 2.5.2017

datum výpisu: 28.4.2017 (16:27)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

8.A

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

4.B

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

4.C

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

4.D

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Baďurová Zuzana (mat)

           

Chm

Chm

             

Bielka Dalibor (Dohl)

           

-

               

Bitomská Barbora (mat)

 

..

..

Ge

                     

Borunská Hana (Dohl)

           

..

               

Jurčíková Jana (mat)

-

-

-

-

Bie

Hro

..

-

-

-

-

-

-

-

-

Hanzliková Zdeňka (mat)

 

..

..

                     

Herrmann Rostislav (nem)

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Honová Miroslava (nem)

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Hronková Šárka (Dohl)

   

-

                       

Kavecký Patrik (mat)

           

-

-

             

Klapková Monika (Dohl)

 

-

                         

Kolářová Kateřina (Dohl)

             

-

             

Kotrla Petr (Dohl)

-

-

Koa

-

-

..

Ku

-

-

..

-

-

-

-

-

Koutná Marie (mat)

           

Koř

..

             

Krajčová Květoslava (mat)

           

Krs

..

             

Maschke Kamil (Dohl)

             

..

             

Matějková Jana (lék)

     

KoK

..

KoK

                 

Novotná Marcela (náhr)

-

-

-

Pav

Koa

..

St

..

..

-

-

-

-

-

-

Onderková Gabriela (nem)

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Prošvicová Jana (mat)

           

-

-

             

Slovíková Eliška (mat)

 

-

-

..

                     

Škrabalová Romana (mat)

           

-

-

             

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

1.A

           

Absc

Absc

             

2.B

           

Absc

Absc

             

2.C

 

Absc

Absc

Absc

   

Absc

Absc

             

3.A

 

Absc

Absc

Absc

   

Absc

Absc

             

4.B

           

Absc

Absc

             

5.A

           

Absc

Absc

             

U1-H

 

Absc

Absc

Absc

                     

Změny v rozvrzích učitelů:

Beierová Jiřina

3.hod

odpadá

C

4.B (KrA1)

 

Absence třídy

 

4.hod

odpadá

C

4.B (KrA2)

 

Absence třídy

Bielka Dalibor

4.hod

supl. (Ju mat)

Ch

2.C

(U1-H)

za odpadlou

 

6. hod Peddohlplac

Bitomská Barbora

6.hod

přesun <<

Ch

5.A

(ChP)

z 9.hod

 

9.hod

přesun >>

Ch

5.A

 

na 6.hod

Borunská Hana

8.hod

odpadá

Zv

4.C

 

Absence třídy

 

6. hod Peddohlplac

Černínová Danuše

7.hod

odpadá

Fy

4.D

 

Absence třídy

Fiedler Michael

8.hod

odpadá

NNK

8.A (NNK4)

 

Absence třídy

 

9.hod

odpadá

NNK

8.A (NNK4)

 

Absence třídy

Gebauerová Blažena

3.hod

supl. (Bit mat)

BS3

3.B (BS31)+

(BL)

za odpadlou

 

5.hod

odpadá

M

4.B

 

Absence třídy

Gebauerová Hana

1.hod

odpadá

AK1

4.B (AK12)

 

Absence třídy

 

2.hod

odpadá

AK1

4.B (AK12)

 

Absence třídy

 

3.hod

změna

Aj

2.C (SlA2)

(4.B)

 

Hronková Šárka

4.hod

odpadá

Aj

4.B (KrA1)

 

Absence třídy

 

5.hod

jídelna

 
 

5.hod

odpadá

Aj

8.A (VíA1)

 

Absence třídy

 

2. hod Peddohlplac

Chmelařová Magdalena

6.hod

spojeno (Ba mat)

Iv

1.B (BiI1)

(PC1)

 
 

7.hod

spojeno (Ba mat)

Iv

1.B (BiI1)

(PC1)

 

Janšta Petr

1.hod

změna

C

3.A

(8.A)

 
 

6.hod

změna

Nj

2.C (SBN1)+

(1.D)

 

Kavecký Patrik

1.hod

odpadá

MS1

8.A (MS11)+

 

Absence třídy

 

2.hod

odpadá

MS1

8.A (MS11)+

 

Absence třídy

Klapková Monika

1. hod Peddohlplac

Kolářová Kateřina

1.hod

odpadá

AK1

4.B (AK1x)+

 

Absence třídy

 

2.hod

odpadá

AK1

4.B (AK1x)+

 

Absence třídy

 

3.hod

supl. (Mat lék)

Aj

6.A (NeA1)

(6.A)

za odpadlou

 

5.hod

supl. (Mat lék)

Aj

1.A (BrA1)

(4.D)

za odpadlou

 

7. hod Peddohlplac

Kořínek Milan

6.hod

jídelna

 
 

6.hod

odpadá

Fy

8.A

 

Absence třídy

Kotrla Petr

0.- 14. hod Peddohlplac

Koutná Marie

2.hod

supl. (Kor Dohl)

Tv

3.A (Dív)

(VT)

přespočetná hod.

 

4.hod

změna

Tv

2.B (Chl)

(VT)

 
 

4.hod

spojeno (No náhr)

Tv

2.B (Dív)

(VT)

 

Krajcarová Simona

6.hod

supl. (Krč mat)

Rj

2.B (BaR1)

(1.B)

za odpadlou

Kuček Martin

6.hod

supl. (Kor Dohl)

Tv

2.A (Chl)

(MT)

za odpadlou

Lipková Jitka

1.hod

odpadá

AK1

8.A (AC11)+

 

Absence třídy

 

2.hod

odpadá

AK1

8.A (AC11)+

 

Absence třídy

Maschke Kamil

1.hod

odpadá

AK1

4.C (AC12)+

 

Absence třídy

 

2.hod

odpadá

AK1

4.C (AC12)+

 

Absence třídy

 

3.hod

odpadá

Šj

4.C (MaA1)

 

Absence třídy

 

7. hod Peddohlplac

Mathiasová Gabriela

8.hod

odpadá

Zv

4.D

 

Absence třídy

 

9.hod

odpadá

Zv

4.D

 

Absence třídy

Moravcová Petra

1.hod

odpadá

AK1

4.D (AK13)

 

Absence třídy

 

2.hod

odpadá

AK1

4.D (AK13)

 

Absence třídy

 

3.hod

odpadá

Aj

4.B (KrA2)

 

Absence třídy

 

7.hod

odpadá

Aj

4.C (MaA1)

 

Absence třídy

Pavelková Alena

3.hod

supl. (No náhr)

Tv

1.A (Chl)

(MT)

přespočetná hod.

Prošvicová Jana

1.hod

změna

D

2.C

(4.B)

 

Puhačová Helena

4.hod

odpadá

Aj

4.D (ČeA2)

 

Absence třídy

 

5.hod

odpadá

Aj

8.A (VíA2)

 

Absence třídy

Slovíková Eliška

4.hod

odpadá

C

4.C

 

Absence třídy

Staněk Aleš

5.hod

odpadá

Tv

4.C (CMT1)

 

Absence třídy

 

6.hod

supl. (No náhr)

Tv

2.A (Dív)

(VT)

za odpadlou

Škrabalová Romana

2.hod

změna

M

2.C

(4.B)

 

Vítek Daniel

3.hod

supl. (Han mat)

C

2.D

(1.A)

za odpadlou

 

4.hod

odpadá

C

8.A

 

Absence třídy

 

5.hod

odpadá

Tv

4.D (CMT2)+

 

Absence třídy

Watt Steve

1.hod

odpadá

AK1

4.C (AK11)+

 

Absence třídy

 

2.hod

odpadá

AK1

4.C (AK11)+

 

Absence třídy

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

3.hod

Tv

Chl

(MT)

supluje

Pavelková Alena

(No)

 

5.hod

Aj

BrA1

(4.D)

supluje

Kolářová Kateřina

(Mat)

2.A

6.hod

Tv

Chl

(MT)

supluje

Kuček Martin

(Kor)

 

6.hod

Tv

Dív

(VT)

supluje

Staněk Aleš

(No)

3.A

1.hod

C

 

(8.A)

změna

Janšta Petr

 
 

2.hod

Tv

Dív

(VT)

supluje

Koutná Marie

(Kor)

5.A

6.hod

Ch

 

(ChP)

přesun <<

Bitomská Barbora

z 9.hod

 

9.hod

Ch

   

přesun >>

 

na 6.hod

1.B

6.hod

Iv

BiI1

(PC1)

spojí

Chmelařová Magdalena

(Ba)

 

7.hod

Iv

BiI1

(PC1)

spojí

Chmelařová Magdalena

(Ba)

 

9.hod

Tv

Dív

 

odpadá

 

(Kor)

1.C

8.hod

Tv

Chl

 

odpadá

 

(No)

1.D

7.hod

Tv

Dív

 

odpadá

 

(Koa)

 

7.hod

Tv

Chl

 

odpadá

 

(No)

6.A

3.hod

Aj

NeA1

(6.A)

supluje

Kolářová Kateřina

(Mat)

2.B

4.hod

Tv

Chl

(VT)

změna

Koutná Marie

 
 

4.hod

Tv

Dív

(VT)

spojí

Koutná Marie

(No)

 

6.hod

Nj

SBN1

(1.D)

změna

Janšta Petr

 
 

6.hod

Rj

BaR1

(1.B)

supluje

Krajcarová Simona

(Krč)

2.C

1.hod

D

 

(4.B)

změna

Prošvicová Jana

 
 

2.hod

M

 

(4.B)

změna

Škrabalová Romana

 
 

3.hod

Aj

SlA2

(4.B)

změna

Gebauerová Hana

 
 

4.hod

Ch

 

(U1-H)

supluje

Bielka Dalibor

(Ju)

 

6.hod

Nj

SBN1

(1.D)

změna

Janšta Petr

 

2.D

3.hod

C

 

(1.A)

supluje

Vítek Daniel

(Han)

 

6.hod

Nj

SBN1

(1.D)

změna

Janšta Petr

 

7.A

3.hod

BS3

BS31

(BL)

supluje

Gebauerová Blažena

(Bit)

3.B

3.hod

BS3

BS31

(BL)

supluje

Gebauerová Blažena

(Bit)

3.C

3.hod

BS3

BS31

(BL)

supluje

Gebauerová Blažena

(Bit)

1. Didaktické testy a písemné práce společné část MZ kromě PP z ČJL, test M+, 2.-9.5.2017, podle rozpisu
2. Ju ŠMK SPŠ strojnická Opava
3. Fotbal - okrskové kolo, VG, Kor
4. Studenti angažovaní v Erasmu+ budou od 13.30 v PC 3 připravovat program pro závěrečnou konferenci.

 

 

Suplování:   Středa 3.5.2017

datum výpisu: 28.4.2017 (16:27)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

8.A

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

4.B

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

4.C

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

4.D

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Baďurová Zuzana (mat)

         

..

-

             

Bielka Dalibor (mat)

         

-

..

..

             

Binarová Radomíra (mat)

 

-

Krč

                       

Bitomská Barbora (mat)

 

-

-

   

-

..

             

Borunská Hana (mat)

 

-

-

                       

Jurčíková Jana (mat)

-

..

Hal

-

Pav

-

Ze

..

..

..

-

-

-

-

-

Englišová Radomíra (Dohl)

 

..

                         

Gebauerová Blažena (mat)

         

..

-

-

             

Halašková Petra (Dohl)

 

..

                         

Herrmann Rostislav (nem)

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Honová Miroslava (nem)

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Hronková Šárka (Dohl)

             

-

             

Kavecký Patrik (mat)

         

-

..

..

             

Klapková Monika (mat)

 

..

KoK

                       

Kořínek Milan (mat)

 

-

-

                       

Kotrla Petr (Dohl)

             

-

             

Koutná Marie (mat)

 

-

Kor

   

-

-

-

             

Krajcarová Simona (Dohl)

           

..

               

Krajčová Květoslava (Dohl)

           

..

               

Kuček Martin (mat)

 

-

-

                       

Lipková Jitka (Dohl)

   

-

                       

Maschke Kamil (Dohl)

   

..

                       

Moravcová Petra (Dohl)

   

-

                       

Novotná Marcela (náhr)

-

-

-

-

Koa

St

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Onderková Gabriela (nem)

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Prošvicová Jana (Dohl)

 

-

                         

Slovíková Eliška (Dohl)

 

..

                         

Staněk Aleš (mat)

 

-

                       

Škrabalová Romana (mat)

 

-

..

                       

Štec Petr (Dohl)

         

-

                 

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

1.A

 

Absc

Absc

   

Absc

Absc

Absc

             

2.A

 

Absc

Absc

                       

2.B

 

Absc

Absc

   

Absc

Absc

Absc

             

2.C

 

Absc

Absc

   

Absc

Absc

Absc

             

3.A

 

Absc

Absc

   

Absc

Absc

Absc

             

3.B

 

Absc

Absc

                       

4.B

 

Absc

Absc

   

Absc

Absc

Absc

             

5.A

 

Absc

Absc

   

Absc

Absc

Absc

             

U1-H

 

Absc

Absc

                       

Změny v rozvrzích učitelů:

Baďurová Zuzana

1.hod

odpadá

Fy

4.B

 

Absence třídy

Bartošíková Hana

2.hod

změna

M

3.A

(7.A)

 

Binarová Radomíra

3.hod

odpadá

D

4.C

 

Absence třídy

 

5.hod

odpadá

D

4.D

 

Absence třídy

 

8.hod

odpadá

RJ3

4.D (RJ31)+

 

Absence třídy

 

9.hod

odpadá

RJ3

4.D (RJ31)+

 

Absence třídy

Bitomská Barbora

8.hod

odpadá

BS3

4.C (BS31)+

 

Absence třídy

 

9.hod

odpadá

BS3

4.C (BS31)+

 

Absence třídy

Borunská Hana

3.hod

odpadá

Zv

4.B

 

Absence třídy

 

5.hod

odpadá

Zv

4.C

 

Absence třídy

 

8.hod

odpadá

Ps3

4.D (Ps31)+

 

Absence třídy

 

9.hod

odpadá

Ps3

4.D (Ps31)+

 

Absence třídy

Englišová Radomíra

2.hod

změna

Nj

4.A (ZaN1)

(8.A)

 
 

8.hod

odpadá

LS3

4.D (LS31)+

 

Absence třídy

 

9.hod

odpadá

LS3

4.D (LS31)+

 

Absence třídy

 

1. hod Peddohlplac

Gebauerová Blažena

0.hod

odpadá

B

4.C

 

Absence třídy

 

3.hod

odpadá

B

4.D

 

Absence třídy

Gebauerová Hana

6.hod

změna

C

1.A

(8.A)

 

Halašková Petra

2.hod

supl. (Ju mat)

C

6.A

(6.A)

za odpadlou

 

1. hod Peddohlplac

Hanzliková Zdeňka

8.hod

odpadá

CHS3

4.D (Ch31)+

 

Absence třídy

 

9.hod

odpadá

CHS3

4.D (Ch31)+

 

Absence třídy

Hronková Šárka

4.hod

odpadá

Aj

4.B (KrA1)

 

Absence třídy

 

5.hod

odpadá

Aj

8.A (VíA1)

 

Absence třídy

 

7. hod Peddohlplac

Chmelařová Magdalena

8.hod

odpadá

IVT3

4.D (Pr31)+

 

Absence třídy

 

9.hod

odpadá

IVT3

4.D (Pr31)+

 

Absence třídy

Janšta Petr

1.hod

změna

C

3.A

(8.A)

 

Klapková Monika

5.hod

změna

Fy

3.A

(7.A)

 
 

8.hod

odpadá

MS3

4.D (MS31)+

 

Absence třídy

 

9.hod

odpadá

MS3

4.D (MS31)+

 

Absence třídy

Kolářová Kateřina

2.hod

supl. (Kla mat)

Aj

2.A

(1.C)

za odpadlou

Kotrla Petr

2.hod

spojeno (Koa mat)

Tv

3.B (ZeDí)

(MT)

 
 

7. hod Peddohlplac

Koutná Marie

4.hod

spojeno (No náhr)

Tv

1.C (Chl)

(VT)

 

Krajcarová Simona

2.hod

změna

D

5.A

(3.C)

 
 

6. hod Peddohlplac

Krajčová Květoslava

2.hod

supl. (Bin mat)

Rj

4.A (ZaRj)

(J6)

za odpadlou

 

5.hod

změna

D

2.B

(4.C)

 
 

8.hod

odpadá

La3

4.D (La31)+

 

Absence třídy

 

9.hod

odpadá

La3

4.D (La31)+

 

Absence třídy

 

6. hod Peddohlplac

Krystová Ivana

2.hod

změna

C

2.B (BaI1)

(4.C)

 

Lipková Jitka

2. hod Peddohlplac

Maschke Kamil

6.hod

odpadá

Šj

4.C (MaA2)

 

Absence třídy

 

2. hod Peddohlplac

Matějková Jana

4.hod

odpadá

Aj

4.D (ČeA1)

 

Absence třídy

Mathiasová Gabriela

2.hod

odpadá

Zv

4.D

 

Absence třídy

Moravcová Petra

4.hod

odpadá

Aj

4.B (KrA2)

 

Absence třídy

 

5.hod

změna

Aj

5.A (KrA2)

(2.A)

 
 

6.hod

odpadá

Aj

4.C (MaA1)

 

Absence třídy

 

2. hod Peddohlplac

Nováková Sonnková Hana

1.hod

změna

C

3.B

(1.B)

 

Pavelková Alena

4.hod

supl. (Ju mat)

Z

2.B

(U2-Z)

přespočetná hod.

Prošvicová Jana

4.hod

odpadá

D

8.A

 

Absence třídy

 

1. hod Peddohlplac

Puhačová Helena

4.hod

odpadá

Aj

4.D (ČeA2)

 

Absence třídy

 

5.hod

odpadá

Aj

8.A (VíA2)

 

Absence třídy

Slovíková Eliška

2.hod

změna

C

2.C (sk1)

(2.D)

 
 

6.hod

odpadá

C

4.D

 

Absence třídy

 

1. hod Peddohlplac

Staněk Aleš

3.hod

odpadá

Tv

8.A (Dív)

 

Absence třídy

 

5.hod

supl. (No náhr)

Tv

2.A (Dív)

(VT)

za odpadlou

Škrabalová Romana

4.hod

odpadá

M

4.C

 

Absence třídy

Štec Petr

2.hod

odpadá

Šj

8.A (VíŠJ)

 

Absence třídy

 

5. hod Peddohlplac

Vítek Daniel

2.hod

spojeno (St mat)

Tv

3.C (StDí)

(VT)

 
 

2.hod

změna

Tv

3.B (ZSCh)+

(VT)

 
 

3.hod

odpadá

Tv

8.A (Chl)

 

Absence třídy

 

4.hod

změna

C

2.D (KuI1)

(BP)

 
 

5.hod

změna

C

2.D (KuI2)

(U3)

 
 

5.hod

spojeno (Ba mat)

C

2.D (KuI1)

(U3)

 
 

7.hod

jídelna

 

Zemková Dáša

6.hod

supl. (Ju mat)

Fy

2.A

(2.A)

za odpadlou

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

6.hod

C

 

(8.A)

změna

Gebauerová Hana

 

2.A

2.hod

Aj

 

(1.C)

supluje

Kolářová Kateřina

(Kla)

 

5.hod

Tv

Dív

(VT)

supluje

Staněk Aleš

(No)

 

6.hod

Fy

 

(2.A)

supluje

Zemková Dáša

(Ju)

3.A

1.hod

C

 

(8.A)

změna

Janšta Petr

 
 

2.hod

M

 

(7.A)

změna

Bartošíková Hana

 
 

5.hod

Fy

 

(7.A)

změna

Klapková Monika

 

4.A

2.hod

Nj

ZaN1

(8.A)

změna

Englišová Radomíra

 
 

2.hod

Rj

ZaRj

(J6)

supluje

Krajčová Květoslava

(Bin)

5.A

2.hod

D

 

(3.C)

změna

Krajcarová Simona

 
 

5.hod

Aj

KrA2

(2.A)

změna

Moravcová Petra

 

1.B

7.hod

Zv

   

odpadá

 

(Ju)

1.C

4.hod

Tv

Chl

(VT)

spojí

Koutná Marie

(No)

6.A

2.hod

C

 

(6.A)

supluje

Halašková Petra

(Ju)

 

6.hod

Iv

NeI2

 

odpadá

 

(Kav)

 

6.hod

Ch

NeI1

 

odpadá

 

(Bie)

 

7.hod

Iv

NeI1

 

odpadá

 

(Kav)

 

7.hod

Ch

NeI2

 

odpadá

 

(Bie)

2.B

2.hod

C

BaI1

(4.C)

změna

Krystová Ivana

 
 

4.hod

Z

 

(U2-Z)

supluje

Pavelková Alena

(Ju)

 

5.hod

D

 

(4.C)

změna

Krajčová Květoslava

 
 

6.hod

Fy

   

odpadá

 

(Ba)

2.C

1.hod

Zv

   

odpadá

 

(Ju)

 

2.hod

C

sk1

(2.D)

změna

Slovíková Eliška

 

2.D

4.hod

C

KuI1

(BP)

změna

Vítek Daniel

 
 

5.hod

C

KuI2

(U3)

změna

Vítek Daniel

 
 

5.hod

C

KuI1

(U3)

spojí

Vítek Daniel

(Ba)

3.B

1.hod

C

 

(1.B)

změna

Nováková Sonnková Hana

 
 

2.hod

Tv

ZeDí

(MT)

spojí

Kotrla Petr

(Koa)

 

2.hod

Tv

ZSCh

(VT)

změna

Vítek Daniel

 

3.C

2.hod

Tv

ZSCh

(VT)

změna

Vítek Daniel

 
 

2.hod

Tv

StDí

(VT)

spojí

Vítek Daniel

(St)

1. Didaktické testy a písemné práce společné část MZ kromě PP z ČJL, test M+, 2.-9.5.2017, podle rozpisu
2. Ju ŠMK SPŠ strojnická Opava
3. Soutěž Legie, družstvo 6 žáků z 1.B, Bit

 

Zpracováno v systému Bakaláři