Suplování:   Čtvrtek 28.6.2018

datum výpisu: 28.6.2018 (12:11)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

1.A

 

akce

akce

akce

akce

akce

           

2.A

 

akce

akce

akce

akce

akce

           

3.A

 

akce

akce

akce

akce

akce

           

4.A

 

akce

akce

akce

akce

akce

           

5.A

 

akce

akce

akce

akce

akce

           

1.B

 

akce

akce

akce

akce

akce

           

1.C

 

akce

akce

akce

akce

akce

           

1.D

 

akce

akce

akce

akce

akce

           

6.A

 

akce

akce

akce

akce

akce

           

2.B

 

akce

akce

akce

akce

akce

           

2.C

 

akce

akce

akce

akce

akce

           

2.D

 

akce

akce

akce

akce

akce

           

7.A

 

akce

akce

akce

akce

akce

           

3.B

 

akce

akce

akce

akce

akce

           

3.C

 

akce

akce

akce

akce

akce

           

3.D

 

akce

akce

akce

akce

akce

           

8.A

praz

praz

praz

praz

praz

praz

praz

praz

praz

praz

praz

praz

4.B

praz

praz

praz

praz

praz

praz

praz

praz

praz

praz

praz

praz

4.C

praz

praz

praz

praz

praz

praz

praz

praz

praz

praz

praz

praz

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Baďurová Zuzana (Dohl)

 

..

..

..

-

-

           

Bartošíková Hana (Dohl)

 

..

..

..

-

..

           

Beierová Jiřina (náhr)

-

-

..

..

..

-

..

-

-

-

-

-

Bielka Dalibor (Dohl)

 

..

..

-

-

..

           

Bitomská Barbora (Dohl)

 

..

..

-

..

-

           

Černínová Danuše (náhr)

-

....

..

..

..

..

-

-

-

-

-

-

Fiedler Michael (nepl)

..

..

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Gebauerová Blažena (Dohl)

 

-

..

..

..

..

           

Halašková Petra (Dohl)

 

-

..

..

..

-

           

Hanzliková Zdeňka (Dohl)

 

-

-

-

-

-

           

Klapková Monika (Dohl)

 

-

..

..

..

....

           

Krajcarová Simona (Dohl)

 

..

..

-

..

-

           

Krajčová Květoslava (Dohl)

 

..

-

..

-

..

           

Krystová Ivana (Dohl)

 

..

..

-

..

-

           

Kuček Martin (Dohl)

 

-

-

-

-

-

           

Prošvicová Jana (Dohl)

 

..

..

..

..

..

           

Slovíková Eliška (Dohl)

 

-

..

-

..

..

           

Škrabalová Romana (Dohl)

 

-

..

..

..

..

           

Vítek Daniel (Dohl)

 

..

-

..

..

-

           

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

4.B

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

4.C

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

8.A

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

U3

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

FL

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

FP

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Změny v rozvrzích učitelů:

Baďurová Zuzana

1.- 5. hod Peddohlplac

Bartošíková Hana

6.hod

odpadá

Ch

2.A

 

zrušeno

 

8.hod

odpadá

CHS1

4.C (Ch11)+

 

prazdniny

 

9.hod

odpadá

CHS1

4.C (Ch11)+

 

prazdniny

 

1.- 5. hod Peddohlplac

Bielka Dalibor

6.hod

odpadá

CHS2

3.D (Ch21)+

 

zrušeno

 

1.- 5. hod Peddohlplac

Binarová Radomíra

1.hod

odpadá

Rj

5.A (ZaRj)

 

akce

 

3.hod

odpadá

D

1.B

 

akce

 

5.hod

odpadá

RK2

3.B (RK21)

 

akce

 

6.hod

odpadá

RK2

3.B (RK21)

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

D

5.A

 

zrušeno

Bitomská Barbora

1.- 5. hod Peddohlplac

Borunská Hana

2.hod

odpadá

Zv

1.C

 

akce

Čermák Petr

1.hod

odpadá

Iv

1.B (HaI1)

 

akce

 

2.hod

odpadá

Iv

1.B (HaI1)

 

akce

 

3.hod

odpadá

IVT3

3.D (Pr31)+

 

akce

 

4.hod

odpadá

IVT3

3.D (Pr31)+

 

akce

 

5.hod

odpadá

Iv

2.C (KrI2)

 

akce

 

6.hod

odpadá

Iv

2.C (KrI2)

 

zrušeno

 

8.hod

odpadá

Iv

2.D (OnI1)

 

zrušeno

 

9.hod

odpadá

Iv

2.D (OnI1)

 

zrušeno

Englišová Radomíra

1.hod

odpadá

Nj

5.A (ZaN1)

 

akce

 

2.hod

odpadá

Nj

2.C (NJ4)+

 

akce

Gebauerová Blažena

8.hod

odpadá

B

1.D

 

zrušeno

 

1.- 5. hod Peddohlplac

Gebauerová Hana

1.hod

odpadá

C

2.A

 

akce

 

4.hod

odpadá

Ev

1.A (VíV2)

 

akce

 

5.hod

odpadá

Ev

1.A (VíV2)

 

akce

Halašková Petra

1.- 5. hod Peddohlplac

Hanzliková Zdeňka

8.hod

odpadá

Ch

1.B (HaS1)

 

zrušeno

 

9.hod

odpadá

Ch

1.B (HaS2)

 

zrušeno

 

1.- 5. hod Peddohlplac

Herrmann Rostislav

3.hod

odpadá

BS3

3.D (BS31)+

 

akce

 

4.hod

odpadá

BS3

3.D (BS31)+

 

akce

 

5.hod

odpadá

BS2

3.C (BS21)+

 

akce

 

6.hod

odpadá

BS2

3.C (BS21)+

 

zrušeno

 

8.hod

odpadá

BS1

4.B (BS11)+

 

prazdniny

 

9.hod

odpadá

BS1

4.B (BS11)+

 

prazdniny

Hronková Šárka

2.hod

odpadá

Aj

1.A (VíA2)

 

akce

 

5.hod

odpadá

Aj

3.A (KlA1)

 

akce

 

6.hod

odpadá

Aj

4.A (XYA1)

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

Aj

1.D (ŠkA2)

 

zrušeno

Chmelařová Magdalena

5.hod

odpadá

Iv

2.C (KrI1)

 

akce

 

6.hod

odpadá

Iv

2.C (KrI1)

 

zrušeno

 

8.hod

odpadá

Iv

2.D (OnI2)

 

zrušeno

 

9.hod

odpadá

Iv

2.D (OnI2)

 

zrušeno

Janšta Petr

1.hod

odpadá

Nj

5.A (ZaN2)

 

akce

 

2.hod

odpadá

Nj

2.B (NJ1)

 

akce

 

3.hod

odpadá

Nj

4.A (XYNJ)

 

akce

 

4.hod

odpadá

C

4.A

 

akce

 

5.hod

odpadá

Nj

8.A (KouN)

 

prazdniny

Jurčíková Jana

3.hod

odpadá

ZvS3

7.A (ZV32)+

 

akce

 

4.hod

odpadá

ZvS3

7.A (ZV32)+

 

akce

 

5.hod

odpadá

ZvS2

3.D (ZV21)+

 

akce

 

6.hod

odpadá

ZvS2

3.D (ZV21)+

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

Zv

2.B

 

zrušeno

 

9.hod

odpadá

Zv

3.B

 

zrušeno

Kavecký Patrik

3.hod

odpadá

Iv

6.A (KrI1)

 

akce

 

4.hod

odpadá

Iv

6.A (KrI2)

 

akce

Klapková Monika

1.- 5. hod Peddohlplac

Kolářová Kateřina

0.hod

odpadá

AK1

3.D (AK1x)

 

zrušeno

 

1.hod

odpadá

AK1

3.D (AK1x)

 

akce

 

3.hod

odpadá

Aj

5.A (ZaA1)

 

akce

 

4.hod

odpadá

Aj

1.B (HaA2)

 

akce

 

6.hod

odpadá

Aj

4.A (XYA2)

 

zrušeno

 

8.hod

odpadá

AK1

8.A (AF11)+

 

prazdniny

 

9.hod

odpadá

AK1

8.A (AF11)+

 

prazdniny

Kořínek Milan

3.hod

odpadá

Fy

1.D

 

akce

 

4.hod

odpadá

Fy

4.C

 

prazdniny

 

5.hod

odpadá

FyS2

7.A (FS21)+

 

akce

 

6.hod

odpadá

FyS2

7.A (FS21)+

 

zrušeno

 

8.hod

odpadá

Fy

7.A

 

zrušeno

Kotrla Petr

3.hod

odpadá

Tv

2.C (Dív)

 

akce

 

5.hod

odpadá

Tv

1.D (KSTd)+

 

akce

 

7.hod

odpadá

Tv

1.B (Dív)

 

zrušeno

 

9.hod

odpadá

Tv

3.D (SKCh)+

 

zrušeno

Koutná Marie

1.hod

odpadá

Tv

2.D (Dív)

 

akce

 

2.hod

odpadá

Tv

3.B (Chl)

 

akce

 

4.hod

odpadá

Tv

2.A (Dív)

 

akce

 

5.hod

odpadá

BS2

3.D (BS22)+

 

akce

 

6.hod

odpadá

BS2

3.D (BS22)+

 

zrušeno

Krajcarová Simona

6.hod

odpadá

D

6.A

 

zrušeno

 

8.hod

odpadá

NNJ

4.A (XYNJ)

 

zrušeno

 

9.hod

odpadá

NNJ

4.A (XYNJ)

 

zrušeno

 

1.- 5. hod Peddohlplac

Krajčová Květoslava

0.hod

odpadá

NLA

3.C (NLa)+

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

D

8.A

 

prazdniny

 

8.hod

odpadá

D

3.B

 

zrušeno

 

1.- 5. hod Peddohlplac

Krystová Ivana

6.hod

odpadá

Ev

2.D (OnVV)

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

Ev

2.D (OnVV)

 

zrušeno

 

8.hod

odpadá

Ev

2.B (BiVV)

 

zrušeno

 

9.hod

odpadá

Ev

2.B (BiVV)

 

zrušeno

 

1.- 5. hod Peddohlplac

Kuček Martin

6.hod

odpadá

Z

5.A

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

Tv

1.B (Chl)

 

zrušeno

 

8.hod

odpadá

Z

3.D

 

zrušeno

 

9.hod

odpadá

Tv

3.D (KuDí)

 

zrušeno

 

1.- 5. hod Peddohlplac

Lipková Jitka

3.hod

odpadá

Aj

2.A (BrA2)

 

akce

 

4.hod

odpadá

Aj

4.B (ZeA2)

 

prazdniny

 

5.hod

odpadá

Aj

3.A (KlA2)

 

akce

 

7.hod

odpadá

Aj

1.D (ŠkA1)

 

zrušeno

 

8.hod

odpadá

AK1

4.B (AK11)

 

prazdniny

 

9.hod

odpadá

AK1

4.B (AK11)

 

prazdniny

Maschke Kamil

2.hod

odpadá

Šj

2.D (OnŠJ)

 

akce

 

3.hod

odpadá

Šj

1.C (KrŠJ)

 

akce

 

4.hod

odpadá

Aj

1.B (HaA1)

 

akce

 

6.hod

odpadá

Aj

4.C (StA2)

 

prazdniny

Matějková Jana

0.hod

odpadá

AK1

3.B (AK11)

 

zrušeno

 

1.hod

odpadá

AK1

3.B (AK11)

 

akce

 

2.hod

odpadá

Aj

7.A (NeA1)

 

akce

 

3.hod

odpadá

Aj

2.A (BrA1)

 

akce

 

5.hod

odpadá

Aj

4.B (ZeA1)

 

prazdniny

 

7.hod

odpadá

Aj

1.C (KrA2)

 

zrušeno

 

8.hod

odpadá

AK1

4.C (AC11)+

 

prazdniny

 

9.hod

odpadá

AK1

4.C (AC11)+

 

prazdniny

Moravcová Petra

2.hod

odpadá

Aj

1.A (VíA1)

 

akce

 

3.hod

odpadá

AK3

7.A (AK32)+

 

akce

 

4.hod

odpadá

AK3

7.A (AK32)+

 

akce

 

6.hod

odpadá

Aj

4.C (StA1)

 

prazdniny

 

7.hod

odpadá

Aj

1.C (KrA1)

 

zrušeno

 

8.hod

odpadá

AK1

4.C (AK12)+

 

prazdniny

 

9.hod

odpadá

AK1

4.C (AK12)+

 

prazdniny

Nováková Sonnková Hana

1.hod

odpadá

C

2.B

 

akce

 

2.hod

odpadá

C

4.C

 

prazdniny

 

3.hod

odpadá

C

4.C

 

prazdniny

 

4.hod

odpadá

C

4.B (ZeA1)

 

prazdniny

 

5.hod

odpadá

C

4.B (ZeA2)

 

prazdniny

Novotná Marcela

1.hod

odpadá

Tv

2.D (Chl)

 

akce

 

2.hod

odpadá

Tv

3.B (Dív)

 

akce

 

3.hod

odpadá

Tv

2.C (Chl)

 

akce

 

4.hod

odpadá

Tv

2.A (Chl)

 

akce

 

5.hod

odpadá

Tv

1.D (KSTh)+

 

akce

Onderková Gabriela

6.hod

odpadá

Eh

2.D (OnHV)

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

Eh

2.D (OnHV)

 

zrušeno

Pavelková Alena

2.hod

odpadá

Rj

2.C (BKRJ)+

 

akce

 

3.hod

odpadá

ZS3

3.B (ZS31)+

 

akce

 

4.hod

odpadá

ZS3

3.B (ZS31)+

 

akce

 

6.hod

odpadá

Tv

1.C (KrTd)

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

Z

3.A

 

zrušeno

 

8.hod

odpadá

Z

1.C

 

zrušeno

 

9.hod

odpadá

Tv

3.D (SKDí)+

 

zrušeno

Prošvicová Jana

6.hod

odpadá

DS2

3.D (DS21)+

 

zrušeno

 

8.hod

odpadá

D

3.A

 

zrušeno

 

1.- 5. hod Peddohlplac

Pustějovský Václav

3.hod

odpadá

CHS3

3.B (Ch31)+

 

akce

 

4.hod

odpadá

CHS3

3.B (Ch31)+

 

akce

Slovíková Eliška

8.hod

odpadá

Eh

2.B (BiHV)

 

zrušeno

 

9.hod

odpadá

Eh

2.B (BiHV)

 

zrušeno

 

1.- 5. hod Peddohlplac

Staněk Aleš

5.hod

odpadá

Z

4.A

 

akce

 

6.hod

odpadá

Tv

1.D (SkTd)

 

zrušeno

 

8.hod

odpadá

Z

3.C

 

zrušeno

 

9.hod

odpadá

Tv

3.C (SlDí)

 

zrušeno

Škrabalová Romana

6.hod

odpadá

MS2

3.D (MS21)+

 

zrušeno

 

1.- 5. hod Peddohlplac

Štec Petr

3.hod

odpadá

Šj

4.A (XYŠJ)

 

akce

 

4.hod

odpadá

Šj

3.A (KlŠJ)

 

akce

 

5.hod

odpadá

Šj

8.A (KouŠ)

 

prazdniny

Vítek Daniel

1.- 5. hod Peddohlplac

Watt Steve

0.hod

odpadá

AK1

2.C (AK12)

 

zrušeno

 

1.hod

odpadá

AK1

2.C (AK12)

 

akce

 

3.hod

odpadá

AK3

3.C (AK31)+

 

akce

 

4.hod

odpadá

AK3

3.C (AK31)+

 

akce

 

5.hod

odpadá

AK2

3.C (AK21)+

 

akce

 

6.hod

odpadá

AK2

3.C (AK21)+

 

zrušeno

 

8.hod

odpadá

AK1

8.A (AK14)+

 

prazdniny

 

9.hod

odpadá

AK1

8.A (AK14)+

 

prazdniny

Zápecová Kamila

2.hod

odpadá

Aj

7.A (NeA2)

 

akce

 

4.hod

odpadá

Aj

5.A (ZaA2)

 

akce

Zemková Dáša

1.hod

odpadá

Fy

3.A (KlA2)

 

akce

 

2.hod

odpadá

Fy

3.A (KlA1)

 

akce

 

3.hod

odpadá

M

4.B

 

prazdniny

 

4.hod

odpadá

M

8.A

 

prazdniny

 

5.hod

odpadá

M

6.A

 

akce

 

6.hod

odpadá

Fy

4.B

 

prazdniny

Změny v rozvrzích tříd:

2.A

6.hod

Ch

   

odpadá

 

(Bar)

3.A

7.hod

Z

   

odpadá

 

(Pav)

 

8.hod

D

   

odpadá

 

(Pr)

4.A

6.hod

Aj

XYA2

 

odpadá

 

(KoK)

 

6.hod

Aj

XYA1

 

odpadá

 

(Hro)

 

8.hod

NNJ

XYNJ

 

odpadá

 

(Krs)

 

9.hod

NNJ

XYNJ

 

odpadá

 

(Krs)

5.A

6.hod

Z

   

odpadá

 

(Ku)

 

7.hod

D

   

odpadá

 

(Bin)

1.B

6.hod

C

   

odpadá

 

(Bei)

 

7.hod

Tv

Dív

 

odpadá

 

(Kor)

 

7.hod

Tv

Chl

 

odpadá

 

(Ku)

 

8.hod

Ch

HaS1

 

odpadá

 

(Han)

 

9.hod

Ch

HaS2

 

odpadá

 

(Han)

1.C

6.hod

Tv

KrTd

 

odpadá

 

(Pav)

 

7.hod

Aj

KrA1

 

odpadá

 

(MoP)

 

7.hod

Aj

KrA2

 

odpadá

 

(Mat)

 

8.hod

Z

   

odpadá

 

(Pav)

1.D

6.hod

Tv

SkTd

 

odpadá

 

(St)

 

7.hod

Aj

ŠkA1

 

odpadá

 

(Lip)

 

7.hod

Aj

ŠkA2

 

odpadá

 

(Hro)

 

8.hod

B

   

odpadá

 

(Ge)

6.A

0.hod

NLA

NLa

 

odpadá

 

(Krč)

 

6.hod

D

   

odpadá

 

(Krs)

2.B

7.hod

Zv

   

odpadá

 

(Ju)

 

8.hod

Eh

BiHV

 

odpadá

 

(Slo)

 

8.hod

Ev

BiVV

 

odpadá

 

(Kry)

 

9.hod

Eh

BiHV

 

odpadá

 

(Slo)

 

9.hod

Ev

BiVV

 

odpadá

 

(Kry)

2.C

0.hod

AK1

AK12

 

odpadá

 

(Wa)

 

6.hod

Iv

KrI1

 

odpadá

 

(Chm)

 

6.hod

Iv

KrI2

 

odpadá

 

(Črm)

2.D

6.hod

Eh

OnHV

 

odpadá

 

(Ond)

 

6.hod

Ev

OnVV

 

odpadá

 

(Kry)

 

7.hod

Eh

OnHV

 

odpadá

 

(Ond)

 

7.hod

Ev

OnVV

 

odpadá

 

(Kry)

 

8.hod

Iv

OnI1

 

odpadá

 

(Črm)

 

8.hod

Iv

OnI2

 

odpadá

 

(Chm)

 

9.hod

Iv

OnI1

 

odpadá

 

(Črm)

 

9.hod

Iv

OnI2

 

odpadá

 

(Chm)

7.A

0.hod

NLA

NLa

 

odpadá

 

(Krč)

 

6.hod

AK2

AK21

 

odpadá

 

(Wa)

 

6.hod

BS2

BS22

 

odpadá

 

(Koa)

 

6.hod

CHS2

Ch21

 

odpadá

 

(Bie)

 

6.hod

MS2

MS21

 

odpadá

 

(Škr)

 

6.hod

FyS2

FS21

 

odpadá

 

(Koř)

 

6.hod

DS2

DS21

 

odpadá

 

(Pr)

 

6.hod

ZvS2

ZV21

 

odpadá

 

(Ju)

 

8.hod

Fy

   

odpadá

 

(Koř)

3.B

0.hod

AK1

AK11

 

odpadá

 

(Mat)

 

6.hod

RK2

RK21

 

odpadá

 

(Bin)

 

6.hod

BS2

BS21

 

odpadá

 

(Her)

 

6.hod

CHS2

Ch21

 

odpadá

 

(Bie)

 

6.hod

FyS2

FS21

 

odpadá

 

(Koř)

 

6.hod

DS2

DS21

 

odpadá

 

(Pr)

 

6.hod

ZvS2

ZV21

 

odpadá

 

(Ju)

 

8.hod

D

   

odpadá

 

(Krč)

 

9.hod

Zv

   

odpadá

 

(Ju)

3.C

0.hod

NLA

NLa

 

odpadá

 

(Krč)

 

6.hod

AK2

AK21

 

odpadá

 

(Wa)

 

6.hod

BS2

BS21

 

odpadá

 

(Her)

 

6.hod

CHS2

Ch21

 

odpadá

 

(Bie)

 

6.hod

MS2

MS21

 

odpadá

 

(Škr)

 

6.hod

DS2

DS21

 

odpadá

 

(Pr)

 

6.hod

ZvS2

ZV21

 

odpadá

 

(Ju)

 

8.hod

Z

   

odpadá

 

(St)

 

9.hod

Tv

SlDí

 

odpadá

 

(St)

 

9.hod

Tv

SKDí

 

odpadá

 

(Pav)

 

9.hod

Tv

SKCh

 

odpadá

 

(Kor)

3.D

0.hod

AK1

AK1x

 

odpadá

 

(KoK)

 

0.hod

NLA

NLa

 

odpadá

 

(Krč)

 

6.hod

AK2

AK21

 

odpadá

 

(Wa)

 

6.hod

BS2

BS22

 

odpadá

 

(Koa)

 

6.hod

CHS2

Ch21

 

odpadá

 

(Bie)

 

6.hod

MS2

MS21

 

odpadá

 

(Škr)

 

6.hod

DS2

DS21

 

odpadá

 

(Pr)

 

6.hod

ZvS2

ZV21

 

odpadá

 

(Ju)

 

8.hod

Z

   

odpadá

 

(Ku)

 

9.hod

Tv

SKDí

 

odpadá

 

(Pav)

 

9.hod

Tv

SKCh

 

odpadá

 

(Kor)

 

9.hod

Tv

KuDí

 

odpadá

 

(Ku)

Pedagogický dohled u třídy:

1.A, 1.- 5. hod - Vítek Daniel

2.A, 1.- 5. hod - Bartošíková Hana

3.A, 1.- 5. hod - Klapková Monika

4.A, 1.- 5. hod - Bielka Dalibor

5.A, 1.- 5. hod - Gebauerová Blažena

1.B, 1.- 5. hod - Hanzliková Zdeňka

1.C, 1.- 5. hod - Krajčová Květoslava

1.D, 1.- 5. hod - Škrabalová Romana

6.A, 1.- 5. hod - Krajcarová Simona

2.B, 1.- 5. hod - Bitomská Barbora

2.C, 1.- 5. hod - Krystová Ivana

2.D, 1.- 5. hod - Prošvicová Jana

7.A, 1.- 5. hod - Halašková Petra

3.B, 1.- 5. hod - Baďurová Zuzana

3.C, 1.- 5. hod - Slovíková Eliška

3.D, 1.- 5. hod - Kuček Martin

1. Sportovní den, dvůr MGO. Třídy NG mají vlastní program.
2. Filmový den, Son v 8:30 v U2-Z.
3. Mendels cup - fotbal, finále, Krečmer, Kurka, St
4. Porada krajského výboru SOČ, 10:00, ředitelna, zvaní
5. Robotika a objektové programováíní, zájemci, v IVT, Črm, od 10:00
6. V učebně 4.A od 11:00 divadlo 4.B (Matoušek, Mludková) v rámci filmového dne.

 

 

Suplování:   Pátek 29.6.2018

datum výpisu: 28.6.2018 (12:11)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

1.A

 

TH

                   

2.A

 

TH

                   

3.A

 

TH

                   

4.A

 

TH

                   

5.A

 

TH

                   

1.B

 

TH

                   

1.C

 

TH

                   

1.D

 

TH

                   

6.A

 

TH

                   

2.B

 

TH

                   

2.C

 

TH

                   

2.D

 

TH

                   

7.A

 

TH

                   

3.B

 

TH

                   

3.C

 

TH

                   

3.D

 

TH

                   

8.A

praz

praz

praz

praz

praz

praz

praz

praz

praz

praz

praz

praz

4.B

praz

praz

praz

praz

praz

praz

praz

praz

praz

praz

praz

praz

4.C

praz

praz

praz

praz

praz

praz

praz

praz

praz

praz

praz

praz

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Baďurová Zuzana (Dohl)

 

..

                   

Bartošíková Hana (Dohl)

 

..

                   

Bielka Dalibor (Dohl)

 

..

                   

Bitomská Barbora (Dohl)

 

..

                   

Černínová Danuše (náhr)

-

..

..

..

..

..

..

-

-

-

-

-

Fiedler Michael (nepl)

-

-

-

-

-

-

-

-

..

..

-

-

Gebauerová Blažena (Dohl)

 

..

                   

Halašková Petra (Dohl)

 

..

                   

Hanzliková Zdeňka (Dohl)

 

-

                   

Klapková Monika (Dohl)

 

..

                   

Krajcarová Simona (Dohl)

 

-

                   

Krajčová Květoslava (Dohl)

 

..

                   

Krystová Ivana (Dohl)

 

-

                   

Kuček Martin (Dohl)

 

..

                   

Prošvicová Jana (Dohl)

 

-

                   

Slovíková Eliška (Dohl)

 

..

                   

Škrabalová Romana (Dohl)

 

-

                   

Vítek Daniel (Dohl)

 

..

                   

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

4.B

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

4.C

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

8.A

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

U3

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

FL

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

FP

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Změny v rozvrzích učitelů:

Baďurová Zuzana

2.hod

odpadá

Fy

3.B

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

Iv

1.C (KrI1)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

Iv

1.C (KrI2)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

Fy

1.B

 

zrušeno

 

1. hod Peddohlplac

Bartošíková Hana

3.hod

odpadá

M

2.A (BrA2)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

M

2.A (BrA1)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

M

1.A

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

Ch

3.A

 

zrušeno

 

1. hod Peddohlplac

Bendíková Zuzana

3.hod

odpadá

Ev

1.B (HaVV)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

Ev

1.B (HaVV)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

Ev

1.C (KrVV)

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

Ev

1.C (KrVV)

 

zrušeno

Bielka Dalibor

0.hod

odpadá

B

6.A

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

3.A (KlI1)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

Ch

3.C

 

zrušeno

 

1. hod Peddohlplac

Binarová Radomíra

1.hod

odpadá

Rj

3.B (BaR2)

 

třídhod

 

2.hod

odpadá

D

3.D

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

Rj

4.C (ZeRj)+

 

prazdniny

 

4.hod

odpadá

Rj

5.A (ZaRj)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

D

2.B

 

zrušeno

Bitomská Barbora

2.hod

odpadá

Ch

2.B (BiI2)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

Ch

1.C (KrI2)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

Ch

1.C (KrI1)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

Ch

6.A

 

zrušeno

 

1. hod Peddohlplac

Borunská Hana

0.hod

odpadá

Zv

7.A

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

Zv

4.C

 

prazdniny

 

3.hod

odpadá

Zv

2.D

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

Zv

4.B

 

prazdniny

Englišová Radomíra

2.hod

odpadá

Nj

7.A (NeNJ)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

Nj

4.C (StNj)

 

prazdniny

 

4.hod

odpadá

Nj

5.A (ZaN1)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

Nj

2.C (NJ4)+

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

Nj

1.D (HSN1)+

 

zrušeno

Gebauerová Blažena

2.hod

odpadá

B

5.A

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

M

7.A

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

B

1.D

 

zrušeno

 

1. hod Peddohlplac

Gebauerová Hana

1.hod

odpadá

Ev

4.A (XYV1)

 

třídhod

 

3.hod

odpadá

C

2.A (BrA1)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

C

2.A (BrA2)

 

zrušeno

Halašková Petra

3.hod

odpadá

C

6.A

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

C

7.A

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

Nj

2.D (NJ3)+

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

Nj

1.D (HSN2)+

 

zrušeno

 

1. hod Peddohlplac

Hanzliková Zdeňka

4.hod

odpadá

Ch

2.C

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

CHS1

3.D (Ch11)+

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

CHS1

3.D (Ch11)+

 

zrušeno

 

1. hod Peddohlplac

Herrmann Rostislav

1.hod

odpadá

B

4.B

 

prazdniny

 

2.hod

odpadá

B

2.D

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

BS1

3.D (BS11)+

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

BS1

3.D (BS11)+

 

zrušeno

Hronková Šárka

1.hod

odpadá

Aj

2.D (OnA1)

 

třídhod

 

3.hod

odpadá

Aj

4.A (XYA1)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

Aj

1.A (VíA2)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

Aj

2.C (KrA1)

 

zrušeno

Janšta Petr

1.hod

odpadá

Nj

3.C (SBN1)+

 

třídhod

 

2.hod

odpadá

Nj

4.A (XYNJ)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

Nj

4.C (ZSNj)+

 

prazdniny

 

4.hod

odpadá

Nj

5.A (ZaN2)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

Nj

2.B (NJ1)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

Nj

8.A (KouN)

 

prazdniny

Jurčíková Jana

3.hod

odpadá

Zv

8.A

 

prazdniny

 

5.hod

odpadá

Zv

6.A

 

zrušeno

Kavecký Patrik

1.hod

odpadá

Iv

3.A (KlI1)

 

třídhod

 

2.hod

odpadá

Iv

3.A (KlI2)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

M

3.B

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

Iv

4.A (XYI2)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

Iv

4.A (XYI1)

 

zrušeno

Klapková Monika

0.hod

odpadá

Fy

2.D

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

M

1.C

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

M

3.A

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

Fy

4.A (XYI1)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

Fy

4.A (XYI2)

 

zrušeno

 

1. hod Peddohlplac

Kolářová Kateřina

2.hod

odpadá

Aj

6.A (KrA1)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

Aj

4.A (XYA2)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

Aj

3.D (KuA2)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

AK1

3.D (CAE1)+

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

AK1

3.D (CAE1)+

 

zrušeno

Kořínek Milan

1.hod

odpadá

Fy

1.D (ŠkS1)

 

třídhod

 

2.hod

odpadá

Fy

1.D (ŠkS2)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

Fy

1.A

 

zrušeno

Kotrla Petr

4.hod

odpadá

Tv

4.C (ZSDí)+

 

prazdniny

 

5.hod

odpadá

Tv

3.A (Chl)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

Tv

1.A (Dív)

 

zrušeno

Koutná Marie

1.hod

odpadá

B

8.A

 

prazdniny

 

2.hod

odpadá

Tv

8.A (KoTd)

 

prazdniny

 

3.hod

odpadá

Tv

5.A (Dív)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

Tv

4.B (ZeDí)

 

prazdniny

Krajcarová Simona

4.hod

odpadá

Nj

6.A (KrNJ)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

Nj

2.D (NJ2)+

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

Nj

1.D (HSN3)+

 

zrušeno

 

1. hod Peddohlplac

Krajčová Květoslava

4.hod

odpadá

D

4.A

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

D

1.C

 

zrušeno

 

1. hod Peddohlplac

Krystová Ivana

2.hod

odpadá

C

2.C

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

C

3.A

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

C

3.B

 

zrušeno

 

1. hod Peddohlplac

Kuček Martin

0.hod

odpadá

Z

3.D

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

Tv

8.A (KoTk)

 

prazdniny

 

3.hod

odpadá

Tv

5.A (Chl)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

Tv

4.C (ZSCh)+

 

prazdniny

 

5.hod

odpadá

Z

2.A

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

Z

5.A

 

zrušeno

 

1. hod Peddohlplac

Lipková Jitka

1.hod

odpadá

Aj

2.D (OnA2)

 

třídhod

 

2.hod

odpadá

Aj

2.A (BrA2)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

AK1

3.D (FCE1)+

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

AK1

3.D (FCE1)+

 

zrušeno

Maschke Kamil

1.hod

odpadá

Šj

3.D (KuŠ1)

 

třídhod

 

2.hod

odpadá

Šj

7.A (NeŠJ)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

Šj

2.D (OnŠJ)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

Aj

4.C (StA2)

 

prazdniny

Matějková Jana

1.hod

odpadá

Aj

7.A (NeA1)

 

třídhod

 

2.hod

odpadá

Aj

2.A (BrA1)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

AK1

3.C (AK13)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

AK1

3.C (AK13)

 

zrušeno

Moravcová Petra

2.hod

odpadá

Aj

6.A (KrA2)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

Aj

2.B (BiA1)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

Aj

1.A (VíA1)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

Aj

4.C (StA1)

 

prazdniny

Nováková Sonnková Hana

1.hod

odpadá

C

2.B (BiI2)

 

třídhod

 

2.hod

odpadá

C

2.B (BiI1)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

C

4.C

 

prazdniny

 

6.hod

odpadá

C

4.B

 

prazdniny

Pavelková Alena

4.hod

odpadá

Z

2.B

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

Rj

2.C (BKRJ)+

 

zrušeno

Pavlíček Petr

5.hod

odpadá

Fy

8.A

 

prazdniny

Prošvicová Jana

1. hod Peddohlplac

Pustějovský Václav

5.hod

odpadá

CHS1

3.C (Ch12)+

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

CHS1

3.C (Ch12)+

 

zrušeno

Slovík Jiří

1.hod

odpadá

Eh

4.A (XYH2)

 

třídhod

 

3.hod

odpadá

Eh

1.B (HaHV)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

Eh

1.B (HaHV)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

Eh

1.C (KrHV)

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

Eh

1.C (KrHV)

 

zrušeno

Slovíková Eliška

2.hod

odpadá

C

1.D (ŠkS1)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

C

3.C

 

zrušeno

 

1. hod Peddohlplac

Staněk Aleš

2.hod

odpadá

Z

1.B

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

Z

1.D

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

Tv

4.C (StDí)

 

prazdniny

 

5.hod

odpadá

Tv

3.A (Dív)

 

zrušeno

Škrabalová Romana

5.hod

odpadá

M

1.D

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

Fj

1.D (ŠkFJ)

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

Ch

5.A

 

zrušeno

 

1. hod Peddohlplac

Štec Petr

1.hod

odpadá

Šj

3.D (KuŠ2)

 

třídhod

 

2.hod

odpadá

Šj

4.A (XYŠJ)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

Šj

4.C (ZSŠj)+

 

prazdniny

 

4.hod

odpadá

Šj

6.A (KrŠJ)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

Šj

8.A (KouŠ)

 

prazdniny

Vítek Daniel

3.hod

odpadá

C

3.D

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

C

5.A

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

Tv

1.A (Chl)

 

zrušeno

 

1. hod Peddohlplac

Watt Steve

5.hod

odpadá

AK1

7.A (AK12)+

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

AK1

7.A (AK12)+

 

zrušeno

Zápecová Kamila

1.hod

odpadá

Aj

7.A (NeA2)

 

třídhod

 

3.hod

odpadá

Aj

2.B (BiA2)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

Aj

3.D (KuA1)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

Aj

2.C (KrA2)

 

zrušeno

Zemková Dáša

1.hod

odpadá

M

6.A

 

třídhod

 

2.hod

odpadá

M

4.B

 

prazdniny

 

4.hod

odpadá

M

8.A

 

prazdniny

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

3.hod

Fy

   

odpadá

 

(Koř)

 

4.hod

Aj

VíA1

 

odpadá

 

(MoP)

 

4.hod

Aj

VíA2

 

odpadá

 

(Hro)

 

5.hod

M

   

odpadá

 

(Bar)

 

6.hod

Tv

Dív

 

odpadá

 

(Kor)

 

6.hod

Tv

Chl

 

odpadá

 

(Ví)

2.A

2.hod

Aj

BrA2

 

odpadá

 

(Lip)

 

2.hod

Aj

BrA1

 

odpadá

 

(Mat)

 

3.hod

M

BrA2

 

odpadá

 

(Bar)

 

3.hod

C

BrA1

 

odpadá

 

(Geh)

 

4.hod

M

BrA1

 

odpadá

 

(Bar)

 

4.hod

C

BrA2

 

odpadá

 

(Geh)

 

5.hod

Z

   

odpadá

 

(Ku)

3.A

2.hod

Iv

KlI2

 

odpadá

 

(Kav)

 

2.hod

KlI1

 

odpadá

 

(Bie)

 

3.hod

C

   

odpadá

 

(Kry)

 

4.hod

M

   

odpadá

 

(Kla)

 

5.hod

Tv

Dív

 

odpadá

 

(St)

 

5.hod

Tv

Chl

 

odpadá

 

(Kor)

 

6.hod

Ch

   

odpadá

 

(Bar)

4.A

2.hod

Nj

XYNJ

 

odpadá

 

(Jan)

 

2.hod

Šj

XYŠJ

 

odpadá

 

(Št)

 

3.hod

Aj

XYA2

 

odpadá

 

(KoK)

 

3.hod

Aj

XYA1

 

odpadá

 

(Hro)

 

4.hod

D

   

odpadá

 

(Krč)

 

5.hod

Iv

XYI2

 

odpadá

 

(Kav)

 

5.hod

Fy

XYI1

 

odpadá

 

(Kla)

 

6.hod

Iv

XYI1

 

odpadá

 

(Kav)

 

6.hod

Fy

XYI2

 

odpadá

 

(Kla)

5.A

2.hod

B

   

odpadá

 

(Ge)

 

3.hod

Tv

Dív

 

odpadá

 

(Koa)

 

3.hod

Tv

Chl

 

odpadá

 

(Ku)

 

4.hod

Nj

ZaN1

 

odpadá

 

(En)

 

4.hod

Rj

ZaRj

 

odpadá

 

(Bin)

 

4.hod

Nj

ZaN2

 

odpadá

 

(Jan)

 

5.hod

C

   

odpadá

 

(Ví)

 

6.hod

Z

   

odpadá

 

(Ku)

 

7.hod

Ch

   

odpadá

 

(Škr)

1.B

2.hod

Z

   

odpadá

 

(St)

 

3.hod

Eh

HaHV

 

odpadá

 

(Slk)

 

3.hod

Ev

HaVV

 

odpadá

 

(Ben)

 

4.hod

Eh

HaHV

 

odpadá

 

(Slk)

 

4.hod

Ev

HaVV

 

odpadá

 

(Ben)

 

5.hod

Fy

   

odpadá

 

(Ba)

 

6.hod

Nj

HSN1

 

odpadá

 

(En)

 

6.hod

Nj

HSN2

 

odpadá

 

(Hal)

 

6.hod

Nj

HSN3

 

odpadá

 

(Krs)

1.C

2.hod

M

   

odpadá

 

(Kla)

 

3.hod

Ch

KrI2

 

odpadá

 

(Bit)

 

3.hod

Iv

KrI1

 

odpadá

 

(Ba)

 

4.hod

Ch

KrI1

 

odpadá

 

(Bit)

 

4.hod

Iv

KrI2

 

odpadá

 

(Ba)

 

5.hod

D

   

odpadá

 

(Krč)

 

6.hod

Eh

KrHV

 

odpadá

 

(Slk)

 

6.hod

Ev

KrVV

 

odpadá

 

(Ben)

 

7.hod

Eh

KrHV

 

odpadá

 

(Slk)

 

7.hod

Ev

KrVV

 

odpadá

 

(Ben)

1.D

2.hod

C

ŠkS1

 

odpadá

 

(Slo)

 

2.hod

Fy

ŠkS2

 

odpadá

 

(Koř)

 

3.hod

Z

   

odpadá

 

(St)

 

4.hod

B

   

odpadá

 

(Ge)

 

5.hod

M

   

odpadá

 

(Škr)

 

6.hod

Fj

ŠkFJ

 

odpadá

 

(Škr)

 

6.hod

Nj

HSN1

 

odpadá

 

(En)

 

6.hod

Nj

HSN2

 

odpadá

 

(Hal)

 

6.hod

Nj

HSN3

 

odpadá

 

(Krs)

6.A

0.hod

B

   

odpadá

 

(Bie)

 

2.hod

Aj

KrA1

 

odpadá

 

(KoK)

 

2.hod

Aj

KrA2

 

odpadá

 

(MoP)

 

3.hod

C

   

odpadá

 

(Hal)

 

4.hod

Nj

KrNJ

 

odpadá

 

(Krs)

 

4.hod

Šj

KrŠJ

 

odpadá

 

(Št)

 

5.hod

Zv

   

odpadá

 

(Ju)

 

6.hod

Ch

   

odpadá

 

(Bit)

2.B

2.hod

C

BiI1

 

odpadá

 

(Son)

 

2.hod

Ch

BiI2

 

odpadá

 

(Bit)

 

3.hod

Aj

BiA1

 

odpadá

 

(MoP)

 

3.hod

Aj

BiA2

 

odpadá

 

(Za)

 

4.hod

Z

   

odpadá

 

(Pav)

 

5.hod

Nj

NJ1

 

odpadá

 

(Jan)

 

5.hod

Nj

NJ2

 

odpadá

 

(Krs)

 

5.hod

Nj

NJ3

 

odpadá

 

(Hal)

 

5.hod

Rj

BKRJ

 

odpadá

 

(Pav)

 

6.hod

D

   

odpadá

 

(Bin)

2.C

2.hod

C

   

odpadá

 

(Kry)

 

3.hod

M

   

odpadá

 

(Čer)

 

4.hod

Ch

   

odpadá

 

(Han)

 

5.hod

Nj

NJ3

 

odpadá

 

(Hal)

 

5.hod

Nj

NJ4

 

odpadá

 

(En)

 

5.hod

Nj

NJ2

 

odpadá

 

(Krs)

 

5.hod

Rj

BKRJ

 

odpadá

 

(Pav)

 

6.hod

Aj

KrA1

 

odpadá

 

(Hro)

 

6.hod

Aj

KrA2

 

odpadá

 

(Za)

2.D

0.hod

Fy

   

odpadá

 

(Kla)

 

2.hod

B

   

odpadá

 

(Her)

 

3.hod

Zv

   

odpadá

 

(Bo)

 

4.hod

M

   

odpadá

 

(Čer)

 

5.hod

Nj

NJ4

 

odpadá

 

(En)

 

5.hod

Šj

OnŠJ

 

odpadá

 

(Ma)

 

5.hod

Nj

NJ3

 

odpadá

 

(Hal)

 

5.hod

Nj

NJ2

 

odpadá

 

(Krs)

7.A

0.hod

Zv

   

odpadá

 

(Bo)

 

2.hod

Nj

NeNJ

 

odpadá

 

(En)

 

2.hod

Šj

NeŠJ

 

odpadá

 

(Ma)

 

3.hod

M

   

odpadá

 

(Ge)

 

4.hod

C

   

odpadá

 

(Hal)

 

5.hod

AK1

CAE1

 

odpadá

 

(KoK)

 

5.hod

AK1

FCE1

 

odpadá

 

(Lip)

 

5.hod

BS1

BS11

 

odpadá

 

(Her)

 

5.hod

CHS1

Ch11

 

odpadá

 

(Han)

 

5.hod

CHS1

Ch12

 

odpadá

 

(Pus)

 

5.hod

MS1

MS11

 

odpadá

 

(Čer)

 

5.hod

AK1

AK12

 

odpadá

 

(Wa)

 

6.hod

AK1

CAE1

 

odpadá

 

(KoK)

 

6.hod

AK1

FCE1

 

odpadá

 

(Lip)

 

6.hod

BS1

BS11

 

odpadá

 

(Her)

 

6.hod

CHS1

Ch11

 

odpadá

 

(Han)

 

6.hod

CHS1

Ch12

 

odpadá

 

(Pus)

 

6.hod

MS1

MS11

 

odpadá

 

(Čer)

 

6.hod

AK1

AK12

 

odpadá

 

(Wa)

 

8.hod

NJDI

JDI

 

odpadá

 

(Fie)

 

9.hod

NJDI

JDI

 

odpadá

 

(Fie)

3.B

2.hod

Fy

   

odpadá

 

(Ba)

 

3.hod

M

   

odpadá

 

(Kav)

 

4.hod

C

   

odpadá

 

(Kry)

 

5.hod

AK1

CAE1

 

odpadá

 

(KoK)

 

5.hod

AK1

FCE1

 

odpadá

 

(Lip)

 

5.hod

BS1

BS11

 

odpadá

 

(Her)

 

5.hod

CHS1

Ch11

 

odpadá

 

(Han)

 

5.hod

MS1

MS11

 

odpadá

 

(Čer)

 

6.hod

AK1

CAE1

 

odpadá

 

(KoK)

 

6.hod

AK1

FCE1

 

odpadá

 

(Lip)

 

6.hod

BS1

BS11

 

odpadá

 

(Her)

 

6.hod

CHS1

Ch11

 

odpadá

 

(Han)

 

6.hod

MS1

MS11

 

odpadá

 

(Čer)

3.C

2.hod

M

   

odpadá

 

(Čer)

 

3.hod

Ch

   

odpadá

 

(Bie)

 

4.hod

C

   

odpadá

 

(Slo)

 

5.hod

AK1

CAE1

 

odpadá

 

(KoK)

 

5.hod

AK1

FCE1

 

odpadá

 

(Lip)

 

5.hod

AK1

AK12

 

odpadá

 

(Wa)

 

5.hod

BS1

BS11

 

odpadá

 

(Her)

 

5.hod

CHS1

Ch12

 

odpadá

 

(Pus)

 

5.hod

MS1

MS11

 

odpadá

 

(Čer)

 

5.hod

AK1

AK13

 

odpadá

 

(Mat)

 

6.hod

AK1

CAE1

 

odpadá

 

(KoK)

 

6.hod

AK1

FCE1

 

odpadá

 

(Lip)

 

6.hod

AK1

AK12

 

odpadá

 

(Wa)

 

6.hod

BS1

BS11

 

odpadá

 

(Her)

 

6.hod

CHS1

Ch12

 

odpadá

 

(Pus)

 

6.hod

MS1

MS11

 

odpadá

 

(Čer)

 

6.hod

AK1

AK13

 

odpadá

 

(Mat)

 

8.hod

NJDI

JDI

 

odpadá

 

(Fie)

 

9.hod

NJDI

JDI

 

odpadá

 

(Fie)

3.D

0.hod

Z

   

odpadá

 

(Ku)

 

2.hod

D

   

odpadá

 

(Bin)

 

3.hod

C

   

odpadá

 

(Ví)

 

4.hod

Aj

KuA1

 

odpadá

 

(Za)

 

4.hod

Aj

KuA2

 

odpadá

 

(KoK)

 

5.hod

AK1

CAE1

 

odpadá

 

(KoK)

 

5.hod

AK1

FCE1

 

odpadá

 

(Lip)

 

5.hod

AK1

AK12

 

odpadá

 

(Wa)

 

5.hod

BS1

BS11

 

odpadá

 

(Her)

 

5.hod

CHS1

Ch11

 

odpadá

 

(Han)

 

5.hod

MS1

MS11

 

odpadá

 

(Čer)

 

6.hod

AK1

CAE1

 

odpadá

 

(KoK)

 

6.hod

AK1

FCE1

 

odpadá

 

(Lip)

 

6.hod

AK1

AK12

 

odpadá

 

(Wa)

 

6.hod

BS1

BS11

 

odpadá

 

(Her)

 

6.hod

CHS1

Ch11

 

odpadá

 

(Han)

 

6.hod

MS1

MS11

 

odpadá

 

(Čer)

 

8.hod

NJDI

JDI

 

odpadá

 

(Fie)

 

9.hod

NJDI

JDI

 

odpadá

 

(Fie)

Pedagogický dohled u třídy:

1.A, 1. hod - Vítek Daniel

2.A, 1. hod - Bartošíková Hana

3.A, 1. hod - Klapková Monika

4.A, 1. hod - Bielka Dalibor

5.A, 1. hod - Gebauerová Blažena

1.B, 1. hod - Hanzliková Zdeňka

1.C, 1. hod - Krajčová Květoslava

1.D, 1. hod - Škrabalová Romana

6.A, 1. hod - Krajcarová Simona

2.B, 1. hod - Bitomská Barbora

2.C, 1. hod - Krystová Ivana

2.D, 1. hod - Prošvicová Jana

7.A, 1. hod - Halašková Petra

3.B, 1. hod - Baďurová Zuzana

3.C, 1. hod - Slovíková Eliška

3.D, 1. hod - Kuček Martin

1. 8:00 Zhodnocení pololetí a vydání výročních vysvědčení žákům všech tříd, TU
2. Vynést židle a lavice a naskládat je před třídu, vyklidit šatny
3. Změna organizace stravování v jídelně, během srpna kařdý strávník zajde do kanceláře jídelny a dostane novou kartičku...
4. Květiny na igelit do prostoru mezi schodišti
5. 10:00 porada vyučujících, CHP

 

Zpracováno v systému Bakaláři